Αποθήκευση

Studio Προς Πώληση

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο, Κέντρο Αθήνας
7.142€ / τμ
250.000€
Χτίστηκε το 1970
Εμβαδόν 35τμ
1 Υπνοδωμάτιο
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Κέντρο Αθήνας, Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο: Πωλείται ανακαινισμένο Studio 35τ.μ. σε ισόγειο με αυτόνομη θέρμανση ρεύματος. Αποτελείται από 1 υπνοδωμάτιο, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι και μπάνιο. Είναι επιπλωμένο, κατασκευασμένο το 1970 και διαθέτει θωρακισμένη πόρτα, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση A+. Είναι ιδανικό για φοιτητές. Κωδικός Ακινήτου: #1531219

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1531219

Κατηγορία:

Studio

Τιμή:

250.000€

Εμβαδόν:

35τμ

Περιοχή:

Κέντρο Αθήνας

Υποπεριοχή:

Αμπελόκηποι - Πεντάγωνο

Υπνοδωμάτια:

1

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1970

Έτος ανακαίνισης:

2026