Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Κυψέλη, Κέντρο Αθήνας
1.791€ / τμ
163.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 1977
Εμβαδόν 91τμ
2 Υπνοδωμάτια
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Κέντρο Αθήνας, Πετράλωνα: Πωλείται Διαμέρισμα 91τ.μ. στον 2ο όροφο. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένο το 1977 και διαθέτει ενεργειακή κλάση Η.. Ακίνητο με διαδικασία κλειστών προσφορών

 

Κωδικός Ακινήτου: #1533111

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1533111

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

163.000€

Εμβαδόν:

91τμ

Περιοχή:

Κέντρο Αθήνας

Υποπεριοχή:

Κυψέλη

Όροφος:

2ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

2

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1977

Ενεργειακή κλάση:

g

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Διπλά τζάμια

Τοποθεσία