Αποθήκευση

Γκαρσονιέρα Προς Πώληση

Θυμαράκια, Αττική, Κέντρο Αθήνας
1.979€ / τμ
95.000€
4ος όροφος
Χτίστηκε το 1970
Εμβαδόν 48τμ
1 Υπνοδωμάτιο
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Αττική, Θυμαράκια: Ανακαλύψτε αυτό το διαμπερές και ευρύχωρο δυάρι πρόσοψης 48τ.μ., στον 4ο όροφο με ασανσέρ. Χτισμένο το 1970, φωτεινό και άνετο, προσφέρει κεντρική θέρμανση και ενεργειακή κλάση Ζ. Το ακίνητο διαθέτει 1 υπνοδωμάτιο, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι και μπάνιο, με πατώματα μωσαϊκό και παρκέ, και μπαλκόνι 15 τ.μ. Ιδανική επιλογή για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση.

Τοποθετημένη σε ιδανική τοποθεσία, βρίσκεται μόλις 400μ από το σταθμό μετρό Αττική, προσφέροντας εύκολη πρόσβαση σε μέσα μεταφοράς, καταστήματα και υπηρεσίες.

Κωδικός Ακινήτου: #1535766

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1535766

Κατηγορία:

Γκαρσονιέρα

Τιμή:

95.000€

Εμβαδόν:

48τμ

Περιοχή:

Κέντρο Αθήνας

Υποπεριοχή:

Αττική

Γειτονιά:

Θυμαράκια

Όροφος:

4ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

1

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1970