Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Κέντρο, Κέντρο Αθήνας
5.813€ / τμ
250.000€
3ος όροφος
Χτίστηκε το 1967
Εμβαδόν 43τμ
1 Υπνοδωμάτιο
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Ανακαλύψτε ένα μοναδικό διαμέρισμα στο κέντρο της Αθήνας, στην πολυσύχναστη Ομόνοια. Αυτό το πλήρως ανακαινισμένο διαμέρισμα 43 τ.μ. βρίσκεται στον 3ο όροφο ενός κτιρίου με ασανσέρ και προσφέρει σύγχρονες ανέσεις σε ένα ιστορικό κτίριο του 1967. Διαθέτει αυτόνομη θέρμανση ρεύματος, θωρακισμένη πόρτα και κλιματισμό, ενώ έχει ενεργειακή κλάση Δ.

Η ανακαίνιση του περιλαμβάνει θερμομόνωση, κανάλια θέρμανσης και ψύξης μέσω αντλίας, μηχανικό αερισμό με ανάκτηση θερμότητας, καθώς και νέες υδραυλικές και ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις. Νέα κουφώματα PVC με διπλά ενεργειακά τζάμια, ψευδοροφές γυψοσανίδας και γρανιτένια πλακάκια προσφέρουν μια σύγχρονη αισθητική.

Η πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα διαθέτει ψυγείο, ηλεκτρικές εστίες, ηλεκτρικό φούρνο, φούρνο μικροκυμάτων και όλες τις απαραίτητες συσκευές για άνετη διαβίωση, όπως απορροφητήρα και πλυντήριο με λειτουργία στεγνωτηρίου.

Ιδανικό επενδυτική ευκαιρία. Το διαμέρισμα αυτό έχει αποδειχθεί εξαιρετική επενδυτική επιλογή, καθώς έχει λειτουργήσει επιτυχώς με βραχυχρόνιες μισθώσεις και έχει φιλοξενήσει ψηφιακούς νομάδες. Είναι επίσης ιδανικό για Golden Visa.

Κωδικός Ακινήτου: #1536266

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1536266

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

250.000€

Εμβαδόν:

43τμ

Περιοχή:

Κέντρο Αθήνας

Υποπεριοχή:

Κέντρο

Όροφος:

3ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

1

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1967

Έτος ανακαίνισης:

2026

Κουφώματα:

Αλουμινίου

Ενεργειακή κλάση: