Αποθήκευση

Οικόπεδο Προς Πώληση

Γλυκά Νερά, Αθήνα - Ανατολικά Προάστια
474€ / τμ
110.000€
Εμβαδόν 232τμ

Περιγραφή

Εξαιρετικό Οικόπεδο 232 τ.μ. στα Γλυκά Νερά – Ιδανικό για Κατοικία

 

Πωλείται άρτιο και οικοδομήσιμο οικόπεδο 232 τ.μ. σε ήσυχη και αναπτυσσόμενη περιοχή στα Γλυκά Νερά, στα Ανατολικά Προάστια Αθηνών.

 

Το ακίνητο διαθέτει πρόσοψη 12 μέτρων και προσφέρει ιδανικές προϋποθέσεις για την κατασκευή σύγχρονης κατοικίας.

 

🔹 Συντελεστής δόμησης: 0,8

🔹 Συντελεστής κάλυψης: 50%

🔹 Ζώνη: Καθαρά οικιστική

 

Χτίζει έως 185 τ.μ., προσφέροντας άνεση για μονοκατοικία ή σύγχρονη οικογενειακή κατοικία.

 

Βρίσκεται σε προνομιακή τοποθεσία, με εύκολη πρόσβαση σε βασικούς οδικούς άξονες, σχολεία και αγορά, συνδυάζοντας ηρεμία και λειτουργικότητα.

 

Ιδανική επιλογή τόσο για ιδιοκατοίκηση όσο και για επένδυση.

 

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1536781

Κατηγορία:

Οικόπεδο

Τιμή:

110.000€

Εμβαδόν:

232τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Ανατολικά Προάστια

Υποπεριοχή:

Γλυκά Νερά

Τοποθεσία