Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Βούλα, Αθήνα - Νότια Προάστια
6.770€ / τμ
1.300.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 1996
Εμβαδόν 192τμ
4 Υπνοδωμάτια
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Ανακαλύψτε αυτό το μαγευτικό διαμέρισμα 192τ.μ. στα Νότια Προάστια της Αθήνας, στη Βούλα. Βρίσκεται στον 2ο όροφο και προσφέρει εντυπωσιακή θέα, χάρη στη διαμπερή κατασκευή του. Κατασκευασμένο το 1996 και πλήρως επιπλωμένο, το διαμέρισμα διαθέτει 4 ευρύχωρα υπνοδωμάτια, μια κομψή κουζίνα και ένα ευάερο σαλόνι.

Χαλαρώστε στον ιδιωτικό κήπο ή απολαύστε το playroom. Με αυτόνομη θέρμανση fan coil και ενεργειακή κλάση Α, εξασφαλίζει άνεση και οικονομία. Επιπλέον, περιλαμβάνει αποθήκη, θέση στάθμευσης και σύγχρονες ανέσεις όπως κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, πόρτα ασφαλείας, νυχτερινό ρεύμα, σίτες και ηλιακό θερμοσίφωνα.

Επιτρέπονται τα κατοικίδια, καθιστώντας το ιδανικό για οικογένειες.

Κωδικός Ακινήτου: #1537121

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1537121

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

1.300.000€

Εμβαδόν:

192τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Νότια Προάστια

Υποπεριοχή:

Βούλα

Όροφος:

2ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

4

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1996