Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Νέα Ερυθραία, Αθήνα - Βόρεια Προάστια
4.837€ / τμ
595.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 2026
Εμβαδόν 123τμ
3 Υπνοδωμάτια
2 Μπάνια

Περιγραφή

Αθήνα - Βόρεια Προάστια, Νέα Ερυθραία: Πωλείται πολυτελές υπό κατασκευή(4/2028) οροφοδιαμέρισμα Β ορόφου 123,30μ2 με θέα σε υπερυψωμένο οικόπεδο πανταχόθεν ελεύθερο στην περιοχή Εθνικιστών Αναπήρων Πολέμου με 3 υ/δ  λουτρό, W.C,μεγάλο σαλόνι με ενεργειακό τζάκι και κουζίνα που βγαίνουν σε μεγάλο εξώστη.Όλα τα δωμάτια βγαίνουν σε εξώστη,όλοι οι χώροι φωτεινοί.Διαθέτει πόρτα ασφαλείας,θυροτηλεόραση,προεγκατάσταση smarthome,κεραία tv,ατομική αντλία θερμότητας με fan coil θέρμανση-ψύξη,συναγερμό,ενεργειακά κουφώματα αλουμινίου με σίτες,δρύινα πατώματα στα υ/δ,1 πάρκινγκ πυλωτής με προεγκατάσταση φορτιστή αυτοκινήτου,άνετη αποθήκη στο υπόγειο,ασανσέρ σε όλους τους ορόφους,κήπο.

Διαμέρισμα 123τ.μ. στον 2ο όροφο με ασανσέρ με ατομική θέρμανση θερμοπομπού. Αποτελείται από αποθήκη. Είναι κατασκευασμένο το 2026 και διαθέτει πόρτα ασφαλείας, θέση στάθμευσης, κλιματισμό, ενεργειακή κλάση A, τζάκι.. Κωδικός Ακινήτου: #1537762

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1537762

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

595.000€

Εμβαδόν:

123τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Βόρεια Προάστια

Υποπεριοχή:

Νέα Ερυθραία

Όροφος:

2ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

3

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

2

WC:

1

Έτος Κατασκευής:

2026