Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Ελευθερούπολη, Νέα Ιωνία, Αθήνα - Δυτικά Προάστια
3.653€ / τμ
274.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 2026
Εμβαδόν 75τμ
2 Υπνοδωμάτια
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Νέα Ιωνία, Ελευθερούπολη: Πωλείται νεόδμητο Διαμέρισμα 75τ.μ. στον 2ο όροφο με ασανσέρ με αυτόνομη θέρμανση θερμοπομπού. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι, αποθήκη και μπάνιο. Είναι κατασκευασμένο το 2026, βαμμένο και διαθέτει εσωτερικό ασανσέρ, κουφώματα αλουμινίου με διπλά τζάμια, πόρτα ασφαλείας, ενεργειακή κλάση A+, . Το ακίνητο προτείνεται ως επενδυτικό.Επιτρέπονται τα κατοικίδια. Παραδοση τον Ιουλιο του 2027. Κωδικός Ακινήτου: #1538280

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1538280

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

274.000€

Εμβαδόν:

75τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Δυτικά Προάστια

Υποπεριοχή:

Νέα Ιωνία

Γειτονιά:

Ελευθερούπολη

Όροφος:

2ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

2

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

2026