Αποθήκευση

Μονοκατοικία Προς Πώληση

Μαρκόπουλο, Υπόλοιπο Αττικής
1.190€ / τμ
450.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 1980
Εμβαδόν 378τμ
5 Υπνοδωμάτια
3 Μπάνια

Περιγραφή

Υπόλοιπο Αττικής, Μαρκόπουλο, Πόρτο Ράφτη : Πωλείται Μονοκατοικία 378τ.μ. Η μονοκατοικία , ισόγειας διαρρύθμισης, έχει συνολική επιφάνεια 378 τ.μ. και αποτελείται από 5 ευρύχωρα υπνοδωμάτια, 2 σαλόνια, μια μοντέρνα κουζίνα και 3 πλήρως εξοπλισμένα μπάνια. Κατασκευασμένη το 1980, αλλά πλήρως ανακαινισμένη το 2022, η μονοκατοικία αυτή διαθέτει ενεργειακή κλάση Γ και προσφέρει υπέροχη θέα στο γαλάζιο της θάλασσας. Μπορείτε να απολαύσετε την ηρεμία και την ομορφιά της φύσης από τον κήπο της κατοικίας, ενώ ταυτόχρονα η αυτόνομη θέρμανση με φυσικό αέριο, το τζάκι, η κλιματιστική μονάδα, ο ηλιακός θερμοσίφωνας και οι σίτες στα παράθυρα, προσφέρουν απόλυτη άνεση και ζεστασιά σε όλο τον χώρο. Το ακίνητο διαθέτει επίσης πλακάκια και ξύλινα πατώματα, εντοιχισμένες ντουλάπες, εσωτερική σκάλα, πόρτα ασφαλείας, παρκινγκ και συναγερμό για την ασφάλεια σας. Δυνατότητα κατασκευής πισινας. Τέλος, η θέση της κατοικίας, με απόσταση 2000 μέτρα από τη θάλασσα, 500 μέτρα από την πόλη, 15000 μέτρα από το αεροδρόμιο και 13000 μέτρα από το μετρό, την καθιστούν ιδανική για την επιλογή σας.Κωδικός Ακινήτου: #1538752

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1538752

Κατηγορία:

Μονοκατοικία

Τιμή:

450.000€

Εμβαδόν:

378τμ

Περιοχή:

Υπόλοιπο Αττικής

Υποπεριοχή:

Μαρκόπουλο

Όροφος:

2ος όροφος

Εμβαδό οικοπέδου:

500

Υπνοδωμάτια:

5

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

3

Μπάνια:

3

WC:

3

Έτος Κατασκευής:

1980

Ενεργειακή κλάση:

c

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Διπλά τζάμια