Αποθήκευση

Βίλα Προς Πώληση

Σαρωνίδα, Υπόλοιπο Αττικής
10.714€ / τμ
1.500.000€
1ος υπερυψωμένος όροφος
Χτίστηκε το 1990
Εμβαδόν 140τμ
3 Υπνοδωμάτια
3 Μπάνια

Περιγραφή

Ανακαλύψτε την απόλυτη ευκαιρία στη Σαρωνίδα με αυτήν την ονειρική βίλα, εμπνευσμένη από τις κυκλαδίτικες γραμμές. Το ακίνητο εκτείνεται σε 136 τ.μ. και βρίσκεται σε προνομιακό οικόπεδο 500 τ.μ. Η κατοικία αναπτύσσεται σε δύο επίπεδα, προσφέροντας αυτόνομη θέρμανση φυσικού αερίου και τρία υπνοδωμάτια, από τα οποία δύο είναι master με ανεξάρτητα μπάνια. Η open plan κουζίνα και η τραπεζαρία δημιουργούν έναν ενιαίο χώρο, ενώ το φωτεινό σαλόνι απολαμβάνει ανεμπόδιστη θέα στη θάλασσα και τον κήπο.

Η βίλα περιλαμβάνει συνολικά τρία μπάνια και ένα guest WC. Κατασκευασμένη το 1990, η κατοικία έχει πρόσφατα ανακαινιστεί. Στο οικόπεδο θα βρείτε μια εντυπωσιακή πισίνα 32 τ.μ. με καθιστικό και τραπεζαρία, καθώς και χτιστό BBQ εξοπλισμένο με παροχές νερού και ρεύματος. Το υπερυψωμένο μπαλκόνι προσφέρει καθιστικό και τραπεζαρία για στιγμές χαλάρωσης με απίστευτη θέα.

Πρόσθετες ανέσεις περιλαμβάνουν δύο εσωτερικές αποθήκες, τρεις θέσεις στάθμευσης, ηλιακό θερμοσίφωνα, κλιματισμό και τζάκι. Το ακίνητο αποτελεί επίσης εξαιρετική επενδυτική ευκαιρία.

Κωδικός Ακινήτου: #1539160

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539160

Κατηγορία:

Βίλα

Τιμή:

1.500.000€

Εμβαδόν:

140τμ

Περιοχή:

Υπόλοιπο Αττικής

Υποπεριοχή:

Σαρωνίδα

Όροφος:

1ος υπερυψωμένος όροφος

Εμβαδό οικοπέδου:

500

Υπνοδωμάτια:

3

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

3

WC:

1

Έτος Κατασκευής:

1990

Έτος ανακαίνισης:

2025

Κουφώματα:

Αλουμινίου

Ενεργειακή κλάση:

b

Επιπλέον Πληροφορίες