Αποθήκευση

Οικόπεδο Προς Πώληση

Άγιος Δημήτριος, Αθήνα - Νότια Προάστια
1.315€ / τμ
250.000€
Εμβαδόν 190τμ

Περιγραφή

Ανακαλύψτε τη μοναδική ευκαιρία να αποκτήσετε οικόπεδο 190τ.μ. στον Άγιο Δημήτριο, στην καρδιά των Νοτίων Προαστίων της Αθήνας. Αυτό το αξιόλογο ακίνητο βρίσκεται εντός σχεδίου πόλης και προσφέρει συντελεστή δόμησης 1,4 και συντελεστή κάλυψης 40%, ιδανικό για την ανάπτυξη μιας επιβλητικής κατοικίας ή επενδυτικού ακινήτου.

Με πρόσοψη 16 μέτρων και επίπεδη κλίση, το οικόπεδο είναι άρτιο και οικοδομήσιμο. Η γωνιακή του τοποθεσία εξασφαλίζει άπλετη φυσική φωτεινότητα και αερισμό, καθιστώντας το ιδανικό για τη δημιουργία ενός άνετου και λειτουργικού χώρου διαβίωσης.

Το ακίνητο θα είναι διαθέσιμο για αξιοποίηση από την 1η Αυγούστου 2026, προσφέροντας σας τον απαραίτητο χρόνο για τον σχεδιασμό της ιδανικής σας κατασκευής.

Κωδικός Ακινήτου: #1539411

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539411

Κατηγορία:

Οικόπεδο

Τιμή:

250.000€

Εμβαδόν:

190τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Νότια Προάστια

Υποπεριοχή:

Άγιος Δημήτριος

Τοποθεσία