Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Άνω Ιλίσια, Ζωγράφου, Αθήνα - Νότια Προάστια
3.679€ / τμ
195.000€
2ος όροφος
Χτίστηκε το 9999
Εμβαδόν 53τμ
1 Υπνοδωμάτιο
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Ανακαλύψτε ένα μοναδικό διαμέρισμα υπό κατασκευή στην καρδιά των Άνω Ιλισίων, Ζωγράφου. Με συνολική έκταση 53τ.μ., το διαμέρισμα βρίσκεται στον 1ο όροφο και διαθέτει ασανσέρ. Προσφέρει αυτόνομη θέρμανση ρεύματος και είναι εξοπλισμένο με τελευταίας γενιάς συνθετικά κουφώματα και διπλά τζάμια, εξασφαλίζοντας άριστη μόνωση και ασφάλεια μέσω της θωρακισμένης πόρτας.

Το διαμέρισμα περιλαμβάνει 1 ευρύχωρο υπνοδωμάτιο, 1 λειτουργική κουζίνα, ένα ευρύχωρο σαλόνι, αποθήκη και μπάνιο. Απολαύστε την προνομιακή τοποθεσία μόλις 5 λεπτά από τον νέο σταθμό του Μετρό, καθιστώντας το ιδανική επιλογή για σπουδαστές και επενδυτές λόγω της εγγύτητας στην Πανεπιστημιούπολη. Με κλιματισμό και ενεργειακή κλάση A, αυτό το ακίνητο συνδυάζει άνεση και εξοικονόμηση ενέργειας.

Κωδικός Ακινήτου: #1539432

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539561

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

195.000€

Εμβαδόν:

53τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Νότια Προάστια

Υποπεριοχή:

Ζωγράφου

Γειτονιά:

Άνω Ιλίσια

Όροφος:

2ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

1

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια: