Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Κορυδαλλός, Προάστια Πειραιά
2.671€ / τμ
187.000€
1ος όροφος
Χτίστηκε το 1971
Εμβαδόν 70τμ
2 Υπνοδωμάτια
1 Μπάνιο

Περιγραφή

 

Κορυδαλλός – Κέντρο | Πλήρως Ανακαινισμένο Διαμέρισμα 70 τ.μ. | 5’ από Μετρό

Πωλείται εξαιρετικό διαμπερές και φωτεινό διαμέρισμα 70 τ.μ. προσόψεως, στον 1ο όροφο πολυκατοικίας με ασανσέρ, σε κεντρικό και ιδιαίτερα λειτουργικό σημείο του Κορυδαλλού, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το Μετρό Κορυδαλλού.

Το ακίνητο ανακαινίστηκε πλήρως το 2026 με υψηλής ποιότητας υλικά και ολοκαίνουργιες ηλεκτρολογικές και υδραυλικές εγκαταστάσεις, προσφέροντας σύγχρονη αισθητική και άνεση.

Αποτελείται από:

2 άνετα υπνοδωμάτιαΦωτεινό σαλόνιΑνεξάρτητη κουζίναΜπάνιοΑποθήκη

Διαθέτει:

Αυτόνομη θέρμανση με ατομική εγκατάσταση θερμοπομπούΕνεργειακή κλάση Β+Κουφώματα αλουμινίουΣίτεςΗλιακό θερμοσίφωναΤέντεςΘωρακισμένη πόρτα ασφαλείαςΔιαμπερή διάταξη με εξαιρετικό φυσικό φωτισμό

Βρίσκεται κοντά σε σχολεία, αθλητικές εγκαταστάσεις, κολυμβητήριο, αγορά και μέσα μαζικής μεταφοράς, εξασφαλίζοντας άμεση και εύκολη καθημερινή μετακίνηση.

Ιδανική επιλογή για οικογένεια, νέο ζευγάρι ή επενδυτική αξιοποίηση λόγω τοποθεσίας και κατάστασης ακινήτου.

 Τιμή: 187.000€

  .. Κωδικός Ακινήτου: #1539654

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539654

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

187.000€

Εμβαδόν:

70τμ

Περιοχή:

Προάστια Πειραιά

Υποπεριοχή:

Κορυδαλλός

Όροφος:

1ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

2

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1971

Έτος ανακαίνισης:

2026

Κουφώματα:

Αλουμινίου

Ενεργειακή κλάση:

bp

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Ανακαινισμένο