Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Περιστέρι, Αθήνα - Δυτικά Προάστια
2.187€ / τμ
105.000€
Χτίστηκε το 1975
Εμβαδόν 48τμ
1 Υπνοδωμάτιο
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Αθήνα - Δυτικά Προάστια, Περιστέρι: Πωλείται  διαμπερές φωτεινο  Διαμέρισμα 48τ.μ. σε υπερυψωμενο ισόγειο σε σταδιο πληρους ανακαινισεως.

Η ανακαινιση  περιλαμβανει

Υδραυλικα με κολεκτερ νερου / θερμανσης (αποχετευσεις -σωληνωσεις -θερμανση ) .

Αυτονομια θερμανσης με φυσικο αεριο .

Σωματα καλοριφερ .

Ηλεκτρολογικη εγκατασταση

Μπανιο/κουζινα/ντουλαπα/εσωτερικες πορτες/πατωματα/σπατουλαρισμενο/βαμενο /θωρακισμενη πορτα.

.Είναι κατασκευασμένο το 1975. Ενεργειακή κλάση Δ..

ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑΚΤΟΠΟΙΗΜΕΝΑ ΙΔΑΝΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ 2  ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΜΕ ΑΠΟΔΩΣΗ 5% ΣΕ ΗΣΥΧΗ ΓΕΙΤΩΝΙΑ 900m ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΑΘΜΟ ΜΕΤΡΟ ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ. Κωδικός Ακινήτου: #1539658

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539658

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

105.000€

Εμβαδόν:

48τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Δυτικά Προάστια

Υποπεριοχή:

Περιστέρι

Υπνοδωμάτια:

1

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

Έτος Κατασκευής:

1975

Έτος ανακαίνισης:

2026