Συγκρότημα διαμερισμάτων Προς Πώληση

Ζοφριά, Άνω Λιόσια, Υπόλοιπο Αττικής
1.845€ / τμ
430.000€
Χτίστηκε το 2011
Εμβαδόν 233τμ
4 Υπνοδωμάτια
3 Μπάνια

Περιγραφή

Άνω Λιόσια, Ζοφριά: Πωλείται διαμπερές δυοροφο κτιριο διαμερισμάτων 233τ.μ. προσόψεως υπερυψωμενο ισόγειο με αυτόνομη θέρμανση πετρελαίου. Αποτελείται απο 2 διαμερισματα των 75τμ με συνολικα   4 υπνοδωμάτια, 2 κουζίνες, 2 σαλόνια, 2 μπανια .Στον υμιυπογειο χωρο 83τμ υπαρχει κλειστο παρκινγκ 1 θεση ,1μπανιο κ ο υπολοιπος χωρος μπορει να γινει διαμερισμα η αποθηκη ,εχει προσβαση σε μικορο κηπο πισω ,εχει αλλη μια θεση παρκινγκ στην ραμπα του υπογειο με πορτα ηλεκτρικη. Είναι κατασκευασμένο το 2011, βαμμένο και διαθέτει ωραία θέα, κουφώματα αλουμινίου, ηλεκτρικα ρολλα ,πόρτες ασφαλείας,  ενεργειακή κλάση Γ, , τέντες, σίτες, συναγερμό, ηλιακόυς θερμοσίφωνες αιρκοντισιον , ρολοι ΔΕΗ για τους κοινοχρηστους χωρους . Το ακίνητο προτείνεται ως επενδυτικό.Επιτρέπονται τα κατοικίδια. Κωδικός Ακινήτου: #1539963

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1539963

Κατηγορία:

Συγκρότημα διαμερισμάτων

Τιμή:

430.000€

Εμβαδόν:

233τμ

Περιοχή:

Υπόλοιπο Αττικής

Υποπεριοχή:

Άνω Λιόσια

Γειτονιά:

Ζοφριά

Υπνοδωμάτια:

4

Κουζίνες:

2

Σαλόνια:

2

Μπάνια:

3

Έτος Κατασκευής:

2011