Διαμέρισμα Προς Πώληση

Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός, Κέντρο Αθήνας
2.020€ / τμ
200.000€
5ος όροφος
Χτίστηκε το 2004
Εμβαδόν 99τμ
0 Υπνοδωμάτια
0 Μπάνια

Περιγραφή

Αθήνα - Δυτικά Προάστια, Αιγάλεω: Πωλείται Διαμέρισμα 99τ.μ. στον 5ο όροφο. Αποτελείται από. Είναι κατασκευασμένο το 2004 και διαθέτει θέση στάθμευσης, ενεργειακή κλάση Δ.. Aκίνητο με διαδικασία κλειστών προσφορών.

 

Κωδικός Ακινήτου: #1540139

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1540139

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

200.000€

Εμβαδόν:

99τμ

Περιοχή:

Κέντρο Αθήνας

Υποπεριοχή:

Γκάζι - Μεταξουργείο - Βοτανικός

Όροφος:

5ος όροφος

Έτος Κατασκευής:

2004

Ενεργειακή κλάση:

d

Επιπλέον Πληροφορίες

  • Διπλά τζάμια

    Θέση στάθμευσης

Τοποθεσία