Αποθήκευση

Διαμέρισμα Προς Πώληση

Άγιος Δημήτριος, Αθήνα - Νότια Προάστια
4.277€ / τμ
355.000€
6ος όροφος
Χτίστηκε το 9999
Εμβαδόν 83τμ
2 Υπνοδωμάτια
1 Μπάνιο

Περιγραφή

Αθήνα - Νότια Προάστια, Άγιος Δημήτριος: Πωλείται διαμπερές γωνιακό Οροφοδιαμερισμα  83τ.μ. προσόψεως στον 6ο όροφο με ασανσέρ με αυτόνομη θέρμανση. Αποτελείται από 2 υπνοδωμάτια, 1 κουζίνα, 1 σαλόνι, αποθήκη και μπάνιο. Διαθέτει θωρακισμένη πόρτα, 2 θέσεις στάθμευσης, ενεργειακή κλάση A. Το ακίνητο είναι υπό κατασκευή. . Κωδικός Ακινήτου: #1539820

Χαρακτηριστικά Ακινήτου

Κωδικός ακινήτου:

1540141

Κατηγορία:

Διαμέρισμα

Τιμή:

355.000€

Εμβαδόν:

83τμ

Περιοχή:

Αθήνα - Νότια Προάστια

Υποπεριοχή:

Άγιος Δημήτριος

Όροφος:

6ος όροφος

Υπνοδωμάτια:

2

Κουζίνες:

1

Σαλόνια:

1

Μπάνια:

1

WC: